Na današnjem kolegijumu Predsjednika skupštine dogovoreno je da se XXVIII po redu sjednica Skupštine održi 25.04.2019. godine.

Predsjednik skupštine je najavio da će se na dnevnom redu naći Predlog odluke o izmjeni i dopuni Odluke o stipendiranju studenata, Predlog odluke o kriterijumima,načinu i postupku rapsodjele sredstava za izdavačku djelatnost, Plan i program rada Društva sa ograničenom odgovornošću za odvođenje i prečišćavanje otpadnih voda za opštine Kotor i Tivat za 2019. godinu, Predlog Odluke o donošenju projekta tehničke regulacije saobraćaja na putevima i ulicama na teritoriji opštine Tivat u naseljima: Đuraševići, Bogišići, Milovići,Nikovići, Radovići, Gošići i Krašići. Takođe je najavio Odluke koje se tiču imenovanja i razrješenja članova Savjeta, Komisija i drugih radnih tijela, kao i odluke iz imovinsko pravne oblasti, i upoznao prisutne da su u pripremi Predlog Odluke o izmjeni Odluke o boravišnoj taksi, Informacija o realizaciji Odluke o zajedničkoj izgradnji stambeno poslovnog objekta na lokaciji “Lukovića barake”, i Odluka o davanju saglasnosti na Statut Turističke organizacije Tivat.

SLUŽBA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT