KONAČNI REZULTATI LOKALNIH IZBORA ZA ODBORNIKE U SKUPŠTINU OPŠTINE TIVAT ODRŽANIH 17.04.2016. GODINE - dalje 


PROŠIRENI SASTAV BIRAČKIH ODBORA - dalje


RASPORED PODJELE IZBORNOG MATERIJALA PO BIRAČKIM MJESTIMA - dalje


Instruktaža (obuka ) za predsjednike i članove biračkih odbora  i njihove zamjenike - dalje


Opštinska izborna komisija obavještava sve političke subjekte da će u subotu 02.04. 2016 godine u Opštinskoj izbornoj komisiji biti dežurni  u vremenu od 08-14h Spasoje Ljesar a u vremenu od 14 -18 h Elvis Mustajbašić.


RASPORED DEŽURSTVA OIK

Komisija je utvrdila raspored dežurstva za dan 21. i 22. 03. 2016. godine i to na sledeći način:
21.03. - do 15h dežurna Jovanka Laličić, a od 16h do 20h Spasoje Ljesar.
22.03. – do 15h dežurna Jovanka Laličić, od 15h do 19h Elvis Mustajbašić, od 19h do 21h Milentije Mandić, od 21h do 24h Jovanka Laličić i Selma Krstović


 12.03.2016. godine u pripravnosti/dežurna Selma Krstović 067 687 444.


Na sjednici Opštinske izborne komisije održanoj dana 17.02.2016. godine, utvrđen je plan dežurstva za period od 17.02.-22.02.2016. godine, radnim danima od 07h-15h.

Za pružanje informacija u vezi izbora za gore navedeni period zadužena je član OIK Selma Krstović br. tel. 069 387 451 i zamjenica Predsjednice OIK Ana Matijević, br. tel. 069 215 536.

Od 22. 02. 2016. godine, OIK će   utvrditi drugačiji raspored dežurstva o čemu će zainteresovani biti blagovremeno obaviješteni. 


Saopštenje za javnost - dalje

Poslovnik o radu Opštinske izborne komisije - dalje

Rokovnik radnji Opštinske izborne komisije Tivat za izbore odbornika u Skupštini opštine Tivat za izbore koji će se održati 17 Aprila 2016 godine - dalje

SAOPŠTENJE - dalje

Uputstvo o postupku davanja potpisa birača za podršku izbornoj listi za izbor odbornika-poslanika - dalje

Uputstvo o sadržini i obliku obrazaca - dalje


ZBIRNA IZBORNA LISTAdalje 


 

Rješenje o određivanju biračkih mjesta za izbor obornika i poslanika - dalje


Na  osnovu izvršenog žrijebanja  za predsjednike biračkih odbora raspored predsjednika  biračkih odbora po pojedinim partijama i  biračkim mjestima je slijedeći  - dalje


REDOSLJED IZBORNIH LISTA NA GLASAČKOM LISTIĆU I ZBIRNOJ IZBORNOJ LISTI


DPS –EVROPSKI TIVAT broj 1

Demokratska srpska stranka – imaš za koga da glasaš-Nismo svi isti broj 2

ETO ZATO SNP – VLADO ŠANJO SAMARDŽIĆ broj 3

SVETIONIK SIGURNE LUKE –LIBERALI TIVTA broj 4

SRPSKA RADIKALNA STRANKA broj 5

SOCIJALDEMOKRATE- Ivan Brajović STABILNO I DOSLJEDNO ZA TIVAT broj 6

HRVATSKA GRAĐANSKA INICIJATIVA –Vjerni Tivtu broj 7

SDP ČIST IZBOR-Krsto Bošković broj 8

Cdu, Neven Staničić, Vakat je za Tivat broj 9

BOKEŠKI FORUM TIVAT broj 10

Tivatska akcija –Sačuvajmo Tivat zajedno broj 11

ARSENAL ZA TIVAT broj 12


  -  Utvrđene i proglasene izborne liste:

Bokeški forum - Tivat

Socijaldemokrate - Ivan Brajović Stabilno i dosljedno za Tivat

Arsenal za Tivat

Hrvatska građanska inicijativa - Vjerni Tivtu

Svetionik sigurne luke - Liberali Tivat

Demokratska srpska stranka - Imaš koga da glasaš - Nismo svi isti

SDP Čist izbor - Krsto Bošković

Srpska radikalna stranka

CDU - Neven Staničić, Vakat je za Tivat

DPS - Evropski Tivat

Tivatska akcija - Sačuvajmo Tivat zajedno

Eto zato SNP - Vlado Šanjo Samardžić